در حال بارگذاری ...

برگزاری آیین دانش آموختگی ۳۰۵ معلم دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی
با حضور استاندار ،امام جمعه،مدیر کل آموزش و پرورش و مسئولین دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی

آیین دانش آموختگی ۳۰۵ معلم دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی با حضور استاندار،امام جمعه بجنورد ، مدیر کل آموزش و پرورش دیگر مسئولان استانی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی در این آیین با تاکید بر اهمیت تعلیم و تربیت در جامعه اسلامی، گفت: شک نداریم در مسیر ۳۰ سال پیش رو این دانشجوها می توانند اثربخش و جریان ساز باشند.

دکتر صفرزاده اهمیت تربیت معلم در دانشگاه فرهنگیان را نیز مورد تاکید قرارداد و افزود: فارغ التحصیلان دوره های ۴ ساله دانشگاه منویات تعلیم و تربیت نظام را  که مورد نظر رهبری است بهتر از شیوه های جدید پیاده سازی می کنند.

وی با اشاره به ایکه معتقدیم تغییرات اساسی وبنیادی کشور بایداز مدرسه آغاز شود، تصریح کرد: در این صورت است که معلمانی اهل و بر مدار دانایی که دغدغه بزرگان نظام بوده و در تراز نظام پرورش یافته اند وارد نظام تعلیم و تربیت می شوند.

دکتر صفرزاده به دانش آموختگان این دانشگاه توصیه کرد در ۳۰ سال خدمت پیش رو ضمن تهذیب نفس که از بدیهیات انسان مسلمان است عامل به یادگیری نیز باشند.

وی ضمن تاکیدبر بهره گیری از فنآوری نوین در مسیر تعلیم و تربیت، متذکر شد: باید در کنار عمل به آموزه های اخلاقی به فضایل آرمانی که سرمایه بی نظیر معلمان است پایبند باشیم.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی بابیان این که کلمه به من چه و...رهاورد شرقیان نیست، خاطرنشان کرد: ما مسلمانیم و باید برای آبادانی این کشور تلاش کنیم.

وی اظهار داشت: باید به دنبال تبلیغ اسلام راستین باشیم و فرزندان را با عقلانیت پرورش دهیم و همه دانش آموزان را فرزندان خود بدانیم.

دکتر صفر زاده بیان کرد: باید به حقوق شهروندی پایبند باشیم و دانش آموزان را به حفاظت از محیط زیست به عنوان موهبت های مهم الهی تسری دهیم.


نظرات کاربران